Nowy ład projekt domu 70m2 z instrukcją budowy, murowany oraz szkieletowy.
Posted by      11/03/2021 00:00:00     Nowy ład 70m2    Comments 0
Nowy ład projekt domu 70m2 z instrukcją budowy, murowany oraz szkieletowy.

Nowy ład projekt domu 70m2 z instrukcją budowy, murowany oraz szkieletowy. Mamy to! Polski ład 70m2

Witajcie na stornie zbudujsamdom.  Jak wiecie, prezydent podpisał  nowa ustawę o domach letniskowych, czyli powierzchnia zabudowy  z 35m2, zwiększa nam się do 70m2 na zgłoszenie. ??  Dzięki temu idea na zbudujsamdom stworzona w 2016r zyskuje nowe możliwości. Od czterech miesięcy pracowałem nad czymś czego nie było jeszcze w Polsce w branży budowlanej.  Powstał nowy unikalny projekt szkieletowy i murowany, który był opracowywany od czterech miesięcy. Podjęliśmy ogromne ryzyko, czy ustawa wejdzie w życie i mimo to się udało. Został stworzony projekt domku letniskowego i murowanego, ale nie samego gołego projektu a pełny pakiet ze szczegółowa instrukcja budowy, oraz listy materiałów.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-560-1-1024x479.png

Dzięki temu zestawowi, budowa będzie prosta i przyjemna. Dzięki instrukcji budowy domu, zaoszczędzicie dużo czasu i pieniędzy. Dzięki instrukcji, będziecie mogli rozplanować na etapy i tracić czasu na wyliczenie materiału co do sztuki. My zajęliśmy się tym za was. Projekt jest policzony co do malutkiej śrubeczki.  Dzięki temu zamawiacie materiały i budujecie od razu bez tracenia czasu. Dodatkowo w publikacji zamieściliśmy wszystkie informacje jak zgłosić taki budynek , jak rysować go na mapie, czy jak zgłosić dodatkowo ocieplenie. Znajdziecie tam także ponad 50 stron informacji o rozpoczęciu budowy oraz jakich błędów nie popełniać przy zakupie działki, czy jak zabezpieczyć plac zabudowy. Jest tyle tych informacji, że najlepiej jak odwiedzicie stronę zbudujsamdom gdzie znajdziecie pełna listę zawartości kompendium wiedzy. Projekt który stworzyłem, to bardzo prosta bryła bez żadnych udziwnień. Klasyczna bryła to podstawa prostej budowy. 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-567-1024x479.png

Projekt ma 70m2 zabudowy a 59m2 użytkowych. Ponieważ w obydwóch projektach murowanym i szkieletowym, nie zostawaliśmy dodatkowego ocieplenia. Dzięki temu po zakończeniu budowy zgłaszacie dodatkowe ocieplenie i nie tracicie metrów kwadratowych w metrach użytkowych. Projekt jest dostosowany do przepisu, który stanowi, że rozpiętość nie może być większa niż 6 metrów. Dlatego nasz projekt ma wymiary 6m na 11,47m.  Projekt ma olbrzymi strych, który można wykorzystać w późniejszym etapie użytkowania budynku.  W standardowym projekcie jest właz na strych, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić tam antresolę i zaplanować na nią schody. Innowacja jest też to, że do  każdego projektu otrzymacie rzut parteru bez żadnych ścian działowych.

 

Dzięki temu będziecie mogli całkowicie rozplanować parter. Co ciekawe w tym projekcie znajdziecie także projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej, projekt elektryki czy nawet rekuperacji. Jest to maksymalny pakiet budynku letniskowego. Aktualnie dajemy wam możliwość zamówienia pakiet składający się z projektu kompendium wiedzy, wraz z instrukcją promocji. Na stronie też znajdziecie informacje o kosztach budowy takiego budynku. Mnóstwo szczegółowych danych, pytań, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, wszystko to na zbudujsamdom.pl

Nowy ład projekt domu 70m2 z instrukcją budowy

Czy będzie taki identyczny projekt na pozwolenie na budowę – Od razu także odpowiadam że nie. Ponieważ w kwestii budynków mieszkalnych, te właśnie które będą w Polskim ładzie, nic tak naprawdę się nie zmieni. Jedyne to że nie będzie kierownika budowy i będzie trzeba podpisać oświadczenie że ten budynek będzie tylko dla waszego użytku. W takim wypadku wolałbym budować w standardowym trybie i mieć możliwość sprzedaży zbudowanej nieruchomości. Od razu odpowiadam na pytanie czy będą projekty po 1 zł, tak będą projekty po 1 zł ale budynków mieszkalnych gdzie trzeba podpisać ta klauzule, że nie będziecie mogli takiego budynku po zbudowaniu sprzedać i musi być tylko i wyłącznie na wasze potrzeby mieszkaniowe.

Najważniejsza kwestia: po co ci projekt za 1 zł, skoro i tak nie będziesz wiedział jak go zbudować. Nie dostaniesz ani instrukcji budowy domu, ani listy materiałów. W kwestii budynków letniskowych zmienia się to diametralnie, ponieważ z 35m2 do 70m2 zabudowy. Jest to olbrzymia zmiana z której warto skorzystać a my dostarczamy wam instrukcje, kompendium wiedzy i projekt w jednym pakiecie.

Instrukcja budowy domu.

Projekt do 70 m2 znajdziecie klikając -> Projekt murowany i Projekt szkieletowy + promocyjny pakiet do wyczerpania odpowiedniej puli. Za 50% ceny otrzymacie projekt, kompendium wiedzy, listę materiałów, instrukcje i wszystko ci jest potrzebne do budowy domu. Pozdrawiam Nie widziałeś jeszcze najnowszego filmu o 70m2 ? Jak nie to to zapraszamy. Kto nie widział jeszcze filmu to serdecznie zapraszamy - Kliknij tu.